SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

tel.: 957602783 
e-mail: sp1debno@wp.pl


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

tel.: 957602783 
e-mail: sp1debno@wp.pl


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

tel.: 957602783 
e-mail: sp1debno@wp.pl


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

tel.: 957602783,
e-mail: sp1debno@wp.pl


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

tel.: 957602783,
e-mail: sp1debno@wp.pl


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie

tel.: 957602783 
e-mail: sp1debno@wp.pl


Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

NAUCZYCIELE I WYCHOWAWCY KLAS

NASZEJ SZKOŁY

Wychowawcy klas

rok szkolny 2016/2017

4-ro latki - Justyna Ruszlewicz, Karolina Karnicka 
zerówka (5-cio, 6-cio latki) - Milena Ircha

 


                                                  klasa I a – mgr Jolanta Kuka
                                                  klasa I b – mgr Krystyna Pożarycka
                                                  klasa I c – mgr Wiesława Orłowska

                                                

                                                 klasa II a – mgr Anna Franków
                                                 klasa II b – mgr Małgorzata Kmieć

                                                 klasa II c – mgr Iwona Rysz

                                                 klasa II d - mgr Małgorzata Borowska - Jadwiżak

 

                                                   klasa III a  – mgr Beata Grądziel
                                                   klasa III b  – mgr Beata Winnicka
                                                   klasa III c   – mgr Dorota Wasiołek

 
                                                  klasa IV a  – mgr Grzegorz Kulbicki
                                                  klasa IV b  – mgr Joanna Wolska                                  

                                                  klasa IV c  – mgr  Wioletta Drzewińska

                             

                                                  klasa V a – mgr Agnieszka Myszczyszyn - Węgier
                                                  klasa V b – mgr Monika Stąsiek                                  

                                                  klasa V c – mgr Lena Jasińska

 

                                                  klasa VI a – mgr Elżbieta Lech
                                                  klasa VI b – mgr Anna Stempkowska



 

 

KTO NAS UCZY?

rok szkolny 2016/2017

 

nauczanie przedszkolne

Justyna Ruszlewicz

mgr Karolina Karnicka

 grupa czterolatków

Milena Ircha

zerówka

edukacja

wczesnoszkolna

mgr Wiesława Orłowska

mgr Krystyna Pożarycka

mgr Jolanta Kuka

kl. 1a

kl. 1b

kl. 1c

mgr Anna Franków

kl. 2a

mgr Małgorzata Kmieć

kl. 2b

mgr Iwona Rysz

kl. 2c

mgr Małgorzata Borowska -          

       Jadwiżak

kl. 2d

mgr Beata Grądziel

kl. 3a

mgr Beata Winnicka

kl. 3b

mgr Dorota Wasiołek

kl. 3c

Język polski

mgr Anna Stempkowska

kl. 6b

mgr Agnieszka Myszczyszyn-Węgier

kl. 4b, 5a, 5c

mgr Grzegorz Kulbicki

kl. 4a, 4c, 5b, 6a

 

Przyroda

mgr Wioletta Drzewińska

kl. 4a, 4b, 4c, 6a, 6b

mgr Monika Stąsiek

kl. 5b, 5c

Matematyka

mgr Adriana Zaborska

kl. 5a, 5b, 5c, 6b

mgr Elżbieta Lech

kl. 4a, 4b, 4c, 6a

Język obcy nowożytny

(j.angielski)

mgr Małgorzata Kołoszyc

 

kl. 1c, 2a, 2c, 2d, 3b, 5a, 6a, 6b

mgr Lena Jasińska

kl. 1a, 1b, 2b, 3a, 3c, 4a, 4c, 5b, 5c

mgr Iwona Szostowska

kl. 4b

Historia

i społeczeństwo

mgr Maciej Jagiełło


mgr Grzegorz Kulbicki

kl. 4b, 4c, 5a, 5c, 6a, 6b


kl. 4a, 5b

Plastyka

mgr Joanna Wolska

wszystkie klasy 4 - 6

Muzyka

mgr Agnieszka Piwowar- Zgrzywa

wszystkie klasy 4 - 6

Zajęcia techniczne

mgr Alfred Borysewicz

wszystkie klasy 4 - 6

Zajęcia komputerowe

mgr Alfred Borysewicz

wszystkie klasy 4 - 6

Religia

Anna Ciuma

 4-ro latki, 2d

wszystkie klasy 4 - 6

mgr Ewa Wojciechowska

 wszystkie klasy 1 - 3

(oprócz kl. 2d)

Wychowanie fizyczne

mgr Rafał Wolski

kl. 2b, 5a, 5c,

     6a (gr.1 - dziewczęta),

     6b (gr.1 - dziewczęta)

mgr Marek Własak

 

 


mgr Monika Stąsiek

 

kl. 1a, 2c, 4a

     6a (gr.2 - chłopcy),

     6b (gr.2 - chłopcy)


kl. 4b, 5b, 4c

 

2765473
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
1422
4640
6062
2724883
114980
138491
2765473

Twój adres IP: 54.224.158.39
Czas na serwerze: 2017-07-24 06:38:18

Odwiedza nas 229 gości oraz 0 użytkowników.

15.jpg