ZEBRANIA Z RODZICAMI

Jak tradycja nakazuje, każdy nowy rok szkolny rozpoczyna się zebraniami  z rodzicami. I tak było w naszej szkole. Na zebraniach w poszczególnych klasach wychowawcy zapoznali rodziców z Planem Wychowawczym i Profilaktycznym Szkoły, przypomnieli o wagowym systemie oceniania, Statut Szkoły oraz o zmianach w WSO. Nauczyciele poruszyli problem handlu w naszym mieście dopalaczami, poinformowali o szkodliwości zażywania tych środków. Wspomnieli również o bezpieczeństwie dzieci w szkole i poza nią.