KOŁO STRZELECKIE LOK SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W DĘBNIE MISTRZAMI POWIATU MYŚLIBORSKIEGO

27 września 2008 r. na terenie strzelnicy parku leśnego w Myśliborzu odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju powiatu myśliborskiego w strzelaniu kulowej broni sportowej 5,6 mm.

Strzelanie polegało na oddaniu z pozycji leżącej 10 strzałów do tarczy z odległości 50 m. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz wśród nich dwie drużyny z naszej szkoły. Nowym doświadczeniem dla uczniów szkół podstawowych było strzelanie z karabinku sportowego kbks. Nasza drużyna w składzie: Banasiewicz Jarosław, Chęciński Hubert, Wróblewski Rafał  znalazła się w trójce najlepszych drużyn strzeleckich szkół podstawowych. Zajmując drużynowo I miejsce zostaliśmy mistrzami powiatu myśliborskiego w grupie szkół podstawowych. Indywidualnie w grupie szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Rafał Wróblewski uczeń klasy piątej - I miejsce, Jarosław Banasiewicz uczeń klasy piątej - III miejsce. Drużyny i zwycięzcy indywidualnych otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Drużyna mistrzów powiatu myśliborskiego w składzie:
Banasiewicz Jarosław, Chęciński Hubert, Wróblewski Rafał

Mistrz powiatu myśliborskiego Wróblewski Rafał uczeń klasy V