Ci wspaniali Cykliści !

Po kilku godzinach poświęconych przygotowaniu członków Koła Turystyki Rowerowej oraz ich sprzętu do wyjazdów na wycieczki, stały się one faktem w sobotnie przedpołudnie 22 września 2008 roku.

Pod czujnym okiem opiekuna, pana Janusza Sopińskiego, przejechaliśmy około13-tu kilometrów. Wbrew pozorom „13” okazała się być liczbą szczęśliwą.

Dopisała nam pogoda, dopisały humory, a co najważniejsze, stan grupy na koniec wycieczki był zgodny ze stanem początkowym.

Dobrze wiemy, że sobotni wyjazd był jedynie preludium przed znacznie dłuższymi wycieczkami. Nikomu nie jest to jednak straszne. Damy sobie radę z kilometrami i z własną słabością.

Do zobaczenia na trasie.
Cykliści z SP 1