Nasze atuty
Plan Lekcji

AKCJA ANTYNIKOTYNOWA

Dzień bez papierosa

Pikietę przygotowali uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem i z pomocą nauczycieli przyrody. Wszystkie prace, plakaty, flagi, itp. zostały wykonane własnoręcznie przez uczniów.

Akcja rozpoczęła się pikietowaniem na placu szkolnym, a następnie pod eskortą policji uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami przemaszerowali po ulicach Dębna. Podczas pikiety uczniowie rozdawali przechodniom ulotki profilaktyczne i informacyjne na temat nikotynizmu i zagrożeń AIDS.

Po powrocie do szkoły wszystkie prace zostały złożone w klasie w celu późniejszego wykorzystania w szkolnej wystawie najlepszych prac na temat nikotynizmu i AIDS, która odbyła się w następnym tygodniu.