Nasze atuty
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan Lekcji

FESTIWAL ANIOŁÓW

"Każdy z nas jest aniołem
z jednym skrzydłem...."

Tym pięknym mottem festiwalu zachęcaliśmy do wsparcia wspaniałych idei, która zrodziły się w gronie dzieci, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1, a połączyły dzieci z różnych szkół naszej gminy. Przygotowały one prace, których tematem jest "Mój Anioł".

Podczas festiwalu mogliśmy wszyscy obejrzeć wszystkie prace, jak również za symboliczne grosiki kupić je wspierając tym samym festiwal i jego ideę.

Atrakcją, festiwalu były Aniołkowe zespoły, które śpiewały kolędy, a zdolniejsze zagrały na anielskich instrumentach.

Absolutnym hitem był "Aniołek Cafe", gdzie dla wszystkich strudzonych serwowana była aromatyczna kawa z imbirem i niebiańskie słodkości. Jak mawiają aniołki - było "odlotowo".

Były też występy zespołów tańca współczesnego z naszej szkoły, które były nagradzane licznymi oklaskami.

Swą obecnością zaszczyciły sławne na całą Polskę dębnowskie "Łobuzy Jezusa", które były gwiazdą festiwalu.

Zapraszamy za rok.