Nasze atuty
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan Lekcji

TO BYŁ FESTYN...

W ubiegłym roku 9-tego grudnia odbył się w Dębnie festyn mikołajkowy pod bardzo szlachetną, ciepłą i wspaniałą nazwą „Otwarte serca”. Najważniejszym i najbardziej oczekiwanym gościem festynu był oczywiście św. Mikołaj , który odwiedził mieszkańców Dębna po raz kolejny wraz ze swoimi pomocnikami ,,Czarnymi Piotrusiami ”.  Atrakcji nie brakowało!

W urozmaiceniu festynu udział wzięło wiele placówek oświatowych oraz stowarzyszenia, które  przygotowały indywidualne kiermasze, na których zaprezentowały prace wykonane własnoręcznie przez dzieci danej placówki.

Po raz pierwszy własny kiermasz oraz ręczne prace zaprezentowała również Szkoła Podstawowa nr 1 w Dębnie. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem dorosłych jak i dzieci. Szkoła mogła popisać się pysznymi ciastami, ślicznymi ozdobami choinkowymi, uroczymi aniołkami z masy solnej i kordonka oraz bardzo pięknymi kartkami świątecznymi wykonanymi przez dzieci z klas 1-3. Można było również napić się dobrej gorącej kawy i herbaty. Barwne i urozmaicone stoisko Szkoły Podstawowej nr 1 przyciągało licznych kupujących i podziwiających ludzi.

Mikołajkowy festyn na długo pozostanie w pamięci uczestników i organizatorów. Mamy nadzieję, że i w tym roku Szkoła Podstawowa nr 1 zachwyci nas swoimi wspaniałymi dziełami. Życzymy powodzenia!

Opiekunowie:
M. Kmieć , M. Kołoszyc , M. Abrantowicz