Nasze atuty
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan Lekcji

WIOSENNY TURNIEJ   SPORTOWY

14 kwietnia 2006r, dzieci z zerówek brały udział w Wiosennym Turnieju Sportowym, odbywającym się w hali sportowej Dębowskiego gimnazjum.

W Turnieju brało udział 8 drużyn- sześciolatków ze szkół i przedszkoli MiG Dębno. Naszą drużynę prezentowali: Nikola Ambroziak, Wilczyński  Brajan,  Dawid Psiurski  i Czarek Niedźwiecki z grupy „0b” oraz Szymon Kołtuniak, Szymon Rojek, Klaudia Pendulak, Paweł Łuczyszyn i Piotr Aleksandrowicz z grupy „0a”.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem brały udział w 7 konkurencjach.

Nie zabrakło również zadania dla nauczycielki.

Dzieci z naszej zerówki zajęły III miejsce czym sprawiły ogromną radość sobie, nauczycielom a przede wszystkim kibicującym rodzicom..

Po sportowej rywalizacji cała drużyna otrzymała puchar, dyplom oraz słodycze  i zabawki z rąk z-cy burmistrza pana Jarosława Ostrego.