Nasze atuty
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan Lekcji

Sport w SP nr 1

Pierwszy semestr pracy sportowej w Szkole Podstawowej Nr 1 w Dębnie zakończył się pozytywnie. W ramach zajęć pozalekcyjnych w szkole odbywają się zajęcia sportowo-rekreacyjne, w łącznym wymiarze 6 godzin lekcyjnych. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego panów: Marka Własaka, Rafała Wolskiego oraz Mariusza Abrantowicza. Mimo niskiej liczby godzin zajęć sportowo-rekreacyjnych nasi uczniowie biorą udział i odnoszą sukcesy w zawodach sportowych przewidzianych w kalendarzu imprez sportowych na rok 2006/2007.

W kategorii chłopcy:

• V m. w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych.
  • I m. w Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju – awans do mistrzostw województwa.
  • II m. w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców.
    Zespół w składzie M. Szwechłowicz, B.Rybka, W.Wiśniewski. Po zaciętej walce z drużyną z Nawrocka przegrali oni awans do mistrzostw województwa wynikiem 3:2.
  • II m. w Mistrzostwach Gminy w Mini Piłce Ręcznej.
  • II m. w Mistrzostwach Gminy w Mini Piłce Koszykowej.
  • I m. w Mistrzostwach Gminy w Mini Piłce Siatkowej- awans do mistrzostw powiatu.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę:
A. Gaczyński, A. Kwaśnik, W. Wiśniewski, K. Krygier, M. Górski, B. Rybka, B. Kaczyński, J. Grzeszczuk, R. Rzecki, R. Krzyżek, K. Malewski, B. Samborski, M. Szwechłowicz, N. Batory, W. Twardowski, P. Świderski, P. Wolski, K. Chomicz, J. Dibelka, A. Kikosicki.

W kategorii dziewcząt:

• III m. w Mistrzostwach Gminy w Piłce Ręcznej.
  • II m. w Mistrzostwach Gminy w Piłce Koszykowej.
  • I m. w Mistrzostwach Gminy w Piłce Siatkowej.

Uczennice reprezentujące naszą szkołę:
A. Goc, K. Goc, A. Jarmołowicz, A. Olszak, A. Łużna, A. Zborowska, A. Grzegorczyk, A. Pendulak, M. Stanisławczyk, M. Szozda.

W roku szkolnym  2005/2006 w ogólnej międzyszkolnej rywalizacji sportowej, nasza szkoła zajęła III m. na szczeblu powiatowym. Za osiągnięte wyniki otrzymaliśmy nagrodę finansową od Szkolnego Związku Sportowego, za którą zakupiliśmy sprzęt sportowy na potrzeby szkoły.

Mariusz Abrantowicz