Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Unihokeju Chłopców

Złoty medal drużyny naszej szkoły w województwie zachodniopomorskim

16 marca 2009 w sali Zespołu Szkół w Tucznie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców. W finale brały udział następujące drużyny:

1. SP1 TUCZNO - ORGANIZATOR,
2. SP3 ZŁOCIENIEC,
3. SP SWOBNICA,
4. SP1 DĘBNO
5. SP1 TRZEBIATÓW,
6. SP MASZEWO,
7. SP REDŁO,
8. SP LEJKOWO.

W naszej grupie A znalazły się drużyny ze Złocieńca (mistrzowie województwa w roku 2008), Trzebiatowa (brązowy medal w roku 2008) i Swobnicy.  W rupie B znalazły się drużyny z Redła, Tuczna, Lejkowa i Maszewa. W rundzie finałowej zmierzyliśmy się z drużynami z Trzebiatowa, Tuczna i Maszewa.

Nasza drużyna w składzie:
- Świderski Przemysław,
- Plewko Kamil,
- Twardowski Wojciech,
- Jeliński Jakub,
- Brączek Norbert,
- Brączek Patryk,
- Kaczyński Bartosz,
wywalczyła pierwsze miejsce a tym samym została Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2008/2009.

Opiekun Marek Własak