IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY KLAS I-III

Dnia 28 listopada 2009r. odbył się IV Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy uczniów klas I-III, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Sarbinowie. W turnieju wystartowało 7 szkół podstawowych z gminy Dębno.  Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowali następujący uczniowie : Szatkowska Klaudia, Wilczyński Brayan, Kaczmarczyk Paulina, Niedźwiecki Czarek,  Grądziel Jakub, Bagińska Aleksandra, Masiarz Kacper, Pruc Olaf, Pazur Wiktoria, Patrzykąt Paulina, Parzuchowski Krystian, Ratajczak Hubert, Rudnicka Aleksandra, Kędzior Amelia. Turniej rozgrywany był w Gimnazjum Publicznym w Dębnie. Z rozpoczęciem pierwszej konkurencji rywalizacja między szkołami była bardzo zacięta. Na półmetku nasza szkoła plasowała się w środku stawki. Emocje były wielkie. Nasi uczniowie w ostatni czterech konkurencjach dali z siebie wszystko, dzięki czemu zajmowaliśmy wysokie miejsca. W ogólnej punktacji zdobyliśmy 57 punktów, co dało nam I miejsce. Serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a w szczególności  dzieciom, które brały udział w turnieju.

Opiekunowie : Mariusz Abrantowicz
Małgorzata Kmieć