Test Kompetencji Szóstoklasistów

2 kwietnia delegacje uczniów klas szóstych spotkały się przy otwieraniu przesyłki z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, w której znajdowały się testy. W tym dniu wszyscy uczniowie klas szóstych przystąpili do szkolnego egzaminu - testu kompetencji. Do testu przystąpiło 56 uczniów naszej szkoły. Test uczniowie pisali w dwóch grupach od godz. 9:00 do 10:00. Grupa 53 osób pisała w sali gimnastycznej, 3 osoby w sali lekcyjnej. Egzamin przebiegł bez zakłóceń w atmosferze wytężonej pracy.