Test Kompetencji Szóstoklasistów w Szkole Podstawowej nr 1

8 kwietnia w SP1 uczniowie klas szóstych przystąpili do pierwszego poważnego szkolnego egzaminu - testu kompetencji, który jest warunkiem koniecznym do ukończenia szkoły podstawowej.
Delegacje uczniów były przy otwieraniu przesyłki z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, w której otrzymaliśmy testy. W naszej szkole do testu przystąpiło 62 uczniów. Testy pisali w dwóch grupach od godz. 9:00 do 10:00.
Egzamin przebiegał bez zakłóceń w atmosferze wytężonej pracy