Samorząd Uczniowski w kinie

Samorząd Uczniowski dnia 27 lutego 2010 zorganizował wyjazd do kina. Uczestniczyć w wyjeździe mogli chętni uczniowie klas 4-6. Obejrzeliśmy film „Percy Jackson i bogowie olimpijscy: złodziej pioruna”. Film opowiada historię nastolatka, który dowiaduje się że jest półbogiem-  synem boga mórz Posejdona.  Niesłusznie posądzony o kradzież pioruna Zeusa młodzieniec, postanawia rozwiązać zagadkę kradzieży… Film miał ciekawą fabułę i  przepełniony był świetnymi efektami specjalnymi.  Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Kolejny wyjazd już wkrótce!!!

Opiekun SU: M. Kołoszyc