SPRZĄTANIE ŚWIATA

19 września 2008 roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej akcji : SPRZĄTANIE ŚWIATA. Najmłodsze klasy sprzątały teren wokół szkoły wraz nad rzeczką Kosą. Starsi wraz z wychowawcami sprzątali przydrożny las przy ulicy sportowej.   Jak co roku wszyscy zaopatrzeni byli z rękawiczki. Śmieci segregowane były do odpowiednich worków – na plastik, aluminium, szkło oraz papier. Ogromna ilość zebranych przez uczniów śmieci wskazuje niestety na to,  że nie wszyscy dbają o środowisko naturalne. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku śmieci będzie mniej a nasze lasy będą  czystą ostoją spokoju.