Rozpoczęcie roku szkolnego
2007/2008

3 września o godzinie 10:00 rozległ się pierwszy dzwonek sygnalizując początek Uroczystego Apelu z Okazji Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego w naszej szkole.
     Ze względu na deszczowa pogodę zaplanowany wcześniej apel na powietrzu, obok naszej szkoły musiał odbyć się w sali gimnastycznej. Wielkość sali zadecydowała o dwóch terminach apelu. Pierwszy odbył się o godzinie 10:00 a drugi o godzinie 10:30. Po apelu wychowawcy poszczególnych klas spotkali się z uczniami i rodzicami w salach lekcyjnych.

FOTOGRAFIE Z ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

SPOTKANIE W KLASIE