ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011 W SP1

I kolejny raz witaliśmy w naszej hali sportowej  nowy rok szkolny. Czas tak szybko leci. Od września do września. Przybyło nam dużo dzieci , bo i grupy przedszkolne  jak i więcej klas pierwszych. Miło było patrzeć na taką ilość dzieci i rodziców. Pani Dyrektor Wioletta Drzewińska przywitała wszystkich przybyłych - gości , rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły no i oczywiście nasze pociechy- dzieci. Odczytała również listę wszystkich uczniów klas pierwszych oraz przedstawiła nauczycieli- wychowawców grup przedszkolnych i nową panią psycholog p. Małgorzatę Kopycińską. Uczniowie zaprezentowali na wesoło krótki program , a nasza grupa taneczna zatańczyła wprowadzając dzieci w miły nastrój. Pani Dyrektor przecięła wstęgę będącą symbolem rozpoczęcia roku i rok szkolny 2010/2011 został uznany za otwarty. Następnie dzieci, wraz z wychowawcami, udali się do sal lekcyjnych .