Rozpoczęcie roku szkolnego
2008/2009

„…Zapału nam nie brak,  energia w nas kipi,
apetyt na wiedzę wciąż rośnie
choć żal wakacyjnych,  słonecznych kąpieli.
Na lekcje idziemy radośnie…”

1 września nauczyciele, uczniowie i rodzice uczniów z naszej szkoły spotkali się na uroczystym apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2008 / 2009. W murach naszej szkoły powitaliśmy nowych uczniów z zerówek oraz nowych nauczycieli naszej szkoły. Apel dla zerówki oraz klas 1-3 odbył się o godz. 9.00, natomiast dla klas 4-6 o godzinie 9.30. Po serdecznym przywitaniu i przemowie pani dyrektor W. Drzewińskiej, wychowawcy i uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych.  Wszystkim uczniom życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia postawionych  sobie celów a nauczycielom sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Opiekunowie SU
Maciej Jagiełło, Małgorzata Kołoszyc