TURNIEJ SZTUKI RECYTATORSKIEJ

Dnia 15.11.2007r. w Dębnowskim Ośrodku Kultury odbył się II  TURNIEJ SZTUKI RECYTATORSKIEJ „LIŚĆ DĘBU”. Szkołę  Podstawową nr 1 reprezentowali członkowie koła teatralnego z kl.1-4.:Marcelina Molik, Patryk Mazurek, Sara Kolasa, Marcela Karmasz.

Marcela Karmasz

Recytatorzy prezentowali po dwa utwory literackie głównie z literatury dziecięcej. Uczestników było wielu a zatem duża konkurencja.

Patryk Mazurek

Ale udało się nam zdobyć wyróżnienie w kategorii NADZIEJA. Tą nadzieja okazała się MARCELINA MOLIK z kl.IVa, która pięknie wyrecytowała Lokomotywę J.Tuwima.

Sara Kolasa

Nagrodą dla Marceli będzie również  występ w edycji finałowej. Wszystkim życzymy rozwijania swoich zdolności oraz wielu nagród i wyróżnień.

Marcelina Molik

Opiekun