„Wiosna, wiosna - ach to Ty!”

Chociaż wiosenne słońce ciągle jeszcze rzadko i tylko na krótką chwilę przedziera się zza chmur to jednak faktem jest, że 21 marzec – rozpoczyna kalendarzową wiosnę. Z tej okazji uczniowie klas 0 – III z SP nr 1 w Dębnie tradycyjnie pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Po wspólnej recytacji wierszy i pod bacznym okiem wychowawczyń przygotowana przez klasę III a Marzanna – Zimowa Panna została spalona. Miejmy nadzieję, że wiosna zagości już na długo, a zima powróci za rok.

Nauczyciele 0-III