Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

I WYDARZENIA Z ŻYCIA

w latach 2002 – 2007

 


Rok szkolny 2002/2003

Dział sportowo-rekreacyjny

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - Mirosławiec

Udział w gminnych zawodach sportowych:
- Inauguracja sportowego roku szkolnego (zawody l.a.)
I miejsce chłopców
II miejsce dziewcząt

- Szkolna liga lekkoatletyczna
I miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt

- Drużynowy tenis stołowy
I miejsce chłopców

- Mini piłka siatkowa
II miejsce chłopców
II miejsce dziewcząt

- Badminton ( kometka )
II miejsce chłopców
II miejsce dziewcząt

Udział w powiatowych zawodach sportowych:
- Sztafeta, biegi przełajowe
II miejsce chłopców

- Drużynowy tenis stołowy
I miejsce chłopców

- Mini siatkówka
II miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt

- Mini piłka ręczna
II miejsce chłopców

Dział plastyczny:

- Konkurs Wojewódzki „Oszczędzaj w SKO” – wyróżnienie
- Konkurs Gminny „Pożary traw i lasów” – II i III miejsce
- Konkurs Gminny „ 30 Maraton w Dębie” – III miejsce

Zawody strzeleckie:

- Mistrzostwa Gminy w strzelaniu – I i IV miejsce indywidualnie,
IV miejsce drużynowo

Dział muzyczny:

- Konkurs Powiatowy PARA 2003 – I miejsce
- Wojewódzki Przegląd Ruchu Amatorskiego – wyróżnienie
- Udział w koncercie galowym w Połczynie Zdroju.

Dział ekologiczny

Konkurs Wojewódzki „ 75 lecie LOP – wyróżnienie
Konkurs Gminny „VI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej” – II miejsce drużynowo.

Inne osiągnięcia:

Wyróżnienia uczniów w konkursie plastycznym „ 55 lat GBS w Barlinku”
Udział w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym „Bezpieczniej z prądem”
Udział zespołu instrumentalnego w II Polsko-Niemieckim Rynku Kultury w Zeelow

Uczniowie tradycyjnie uczestniczyli w Olimpiadzie w Bad Freinwalde, gdzie zdobyli 18 medali:
- 7 złotych
- 5 srebrnych
- 6 brązowych

Rok szkolny 2003/2004

Dział sportowo - rekreacyjny

Udział w gminnych zawodach sportowych:
- Mistrzostwa Gminy LA
I miejsce chłopców
III miejsce dziewcząt

- Piłka nożna
I miejsce dziewcząt „ Z podwórka na stadiony”
II miejsce chłopców „ Z podwórka na stadiony”

Udział w powiatowych zawodach sportowych:

- Sztafetowe biegi przełajowe
VI miejsce chłopców

- Drużynowy tenis stołowy
II miejsce chłopców
IV miejsce dziewcząt

- Mini piłka siatkowa
III miejsce chłopców
I miejsce dziewcząt

- Piłka ręczna
III miejsce chłopców

- Unihokej
II miejsce chłopcy

- Drużynowy czwórbój LA
IV miejsce

- Halowa piłka nożna
V miejsce

Udział w wojewódzkich zawodach sportowych

- IV miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt
- VII miejsce (na 48 drużyn) w turnieju im. H.Wielgusa

Imprezy poza kalendarzem

- Udział w turnieju piłki nożnej o puchar dyrektora SP-3 Dębno III miejsce
- Turniej z okazji V rocznicy powstania MUKS „Gryf” Dębno w piłce nożnej
II miejsce
- Turniej o puchar prezesa klubu „POLONIA” Słubice w piłce nożnej V miejsce
- Udział w biegach ulicznych im. H. Witkowskiego I miejsce
- Udział w grach i zabawach kl. IV w powiecie IV miejsce

Konkursy:
- szkolny konkurs plastyczny klas IV – VI „Szkoła w moich oczach”
- wystawa prac plastycznych kl. I-VI ( emisja kartek pocztowych)
- konkurs literacki „Moja szkoła”
- szkolny konkurs z okazji 45-lecia szkoły poświęcony patronowi szkoły
- konkurs na najładniejsze dynie
- konkurs na najładniejszą szopkę betlejemską
- konkurs klas IV-VI „ NAJDZIWNIEJSZ OZDOBA CHOINKOWA”
połączony z kiermaszem prac na rzecz RSU
- szkolny konkurs i wystawa laurek z okazji DNIA BABCI
- konkurs poetycki „ Moja mama”
- eliminacje szkolne konkursu Powiatowego „Strażak – Ratownik w akcji”
- międzyszkolny konkurs ortograficzny II miejsce
- międzyszkolny konkurs klas I-III „Mini kangur” II miejsce
- konkurs recytatorski - zakwalifikowanie się ucz. kl.III do powiatowego konkursu
- III Mistrzostwa w tabliczce mnożenia na szczeblu gminnym
drużynowo III miejsce, indywidualnie I miejsce.

Dział ekologiczny

- Udział w turnieju wiedzy ekologicznej II miejsce i kwalifikacja do etapu powiatowego

Dział opiekuńczo-wychowawczy

- Harcerski Start , Myślibórz-IV miejsce 7 DH „WAWER”
- Wyjazd po „BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU” do Myśliborza 7 DH „WAWER”
- Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju mieszkańcom Dębna
7 DH „WAWER”
- Współorganizacja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 7 DH „WAWER”
- Spotkanie uczniów i nauczycieli z Kanclerzem Wspólnoty Felkowej dh harcmistrzem Andrzejem Topolskim
- Współorganizowanie Rajdu Felkowego w Warszawie
- udział harcerzy w spotkaniu , w Terezinie ze Skautami CZESKIMI
- Czynny udział opiekunów 7 DH „WAWER” w wyborze komendanta hufca ZHP Myślibórz
- konkurs wiedzy o akcji pod Arsenałem

INNE OSIĄGNIĘCIA:

- Wyróżnienie Zespołu Instrumentalnego na Wojewódzkim Przeglądzie
PARA 2003
- Udział w Koncercie Laureatów w Połczynie Zdroju
- Wyróżnienie w Środowiskowym Przeglądzie PARA 2003 ZESPOŁU WOKALNEGO
- występy zespołu instrumentalnego na uroczystościach gminnych
- Wyróżnienie zespołu wokalnego w I Gminnym Festiwalu Kultury Szkolnej
w Sarbinowie

Rok szkolny 2004 / 2005

Udział w powiatowych zawodach sportowych
I miejsce w drużynowym tenisie stołowym chł.
I miejsce w unihokeju chł.
I miejsce w mini piłce siatkowej chł. kl. V
III miejsce w mini piłce siatkowej chłopców
III miejsce w mini piłce nożnej chł.
II miejsce w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
III miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt
II miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt
I miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt


Udział regionalnych zawodach sportowych
I miejsce w unihokeju chł.
II miejsce w mini piłce siatkowej kl. V chł.
III miejsce w drużynowym tenisie stołowym chł.
III miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt
V miejsce w tenisie stołowym dziewcząt


Udział w wojewódzkich zawodach sportowych
II miejsce w mini piłce siatkowej kl. V chł.
IV miejsce w unihokeju chł.
V miejsce w mistrzostwach województwa w badmintonie chł. i dz.

Rok szkolny 2005/2006

Konkursy przedmiotowe:

- I miejsce w powiecie „Wyśpiewaj i wymaluj bezpieczny świat”, udział w eliminacjach
wojewódzkich

- II miejsce w Powiatowym Konkursie Tabliczki Mnożenia

- I miejsce w konkursie międzyszkolny kolęd zespołu instrumentalnego

- II miejsce w konkursie międzyszkolnym kolęd chóru

- V miejsce w konkursie turystyczno-krajoznawczym w Różańsku

- wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Przyroda wiosną

- udział w ogólnopolskim konkursie pożarniczym „Zapobiegam pożarom i ostrzegam przed nimi”

- udział w międzynarodowym konkursie plastycznym „Olimpiada wyobraźni z VISA”


Zawody sportowe:

- III miejsce w finale wojewódzkim w unihokeju

- VII miejsce w finale wojewódzkim w mini piłce siatkowej chłopców

- VII miejsce w finale wojewódzkim dziewcząt „Z podwórka na stadiony”

- XIV miejsce w finale wojewódzkim w trójboju lekkoatletycznym

- II miejsce w powiecie, w tenisie stołowym, mini piłce nożnej, sztafetowych biegach ulicznych

- III miejsce w powiecie w trójboju lekkoatletycznym

Rok szkolny 2006 / 2007

Zawody sportowe:

- I miejsce w rejonie wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w unihokeju chłopców

- V miejsce w mistrzostwach wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w unihokeju chłopców

- I miejsce w ulicznych biegach i. Henryka Witkowskiego „MARATON 2007” dz.

- II i IV miejsce - chł. - / -

- II miejsce w mistrzostwach powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt

- II miejsce zespołowo w „Mikołajkowym turnieju sportowym” kl. I-III

- III miejsce zespołowo w karnawałowym turnieju sportowym w Smolnicy

- II miejsce w mistrzostwach powiatu w mini piłce nożnej ,halowej chłopców

- V miejsce, w mistrzostwach powiatu, w drużynowych biegach przełajowych

- II miejsce w tenisie stołowym drużynowo

- II miejsce w mistrzostwach gminy w mini piłce ręcznej

- III miejsce w mistrzostwach mini piłki nożnej dziewcząt

- II miejsce w mistrzostwach powiatu w mini piłce siatkowej chł.

- I miejsce w mistrzostwach gminy w mini piłce siatkowej – awans do mistrzostw powiatu

- VI miejsce w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym

- VII miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju

- III miejsce w mistrzostwach gminy w piłce ręcznej

- II miejsce w mistrzostwach gminy w piłce koszykowej


Konkursy:

- I miejsce w międzywojewódzkim konkursie plastycznym „Legendy z mokradeł” ucz. kl.I

- I miejsce w międzywojewódzkim konkursie plastycznym „Legendy z mokradeł” uczennice klas II

- II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Anioł Stróż Przyrody”

- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Anioł Stróż Przyrody”

- laureat Weronika Własak ucz. kl Ia w ogólnopolskim konkursie plastycznym
„Wszyscy jesteśmy spadkobiercami KEN”

- laureaci:Magdalena Ciuma, Szyfman Małgorzata Kamara Irmina, Kapelańczyk Joanna,
Gąsior Natalia, Koper Małgorzata w międzyszkolnym konkursie plastycznym
„Jan Paweł II godny wzór do naśladowania przez ucznia , Polaka, Europejczyka”

- główna nagroda – Izabela Jastrzębska

- wyróżnienie: Jastrzębski Kamil, Kostrzewska Katarzyna, Aleksandrowicz Marek
w międzyszkolnym konkursie religijnym „Wiedzy o Janie Pawle II”

- II i III miejsce oraz wyróżnienia w powiatowym konkursie „Na Palmę i Pisankę Wielkanocną”

- I miejsce w gminnym konkursie w kat. kl. I „Bezpieczna droga do szkoły

- I miejsce w gminnym konkursie w kat. kl. II „Bezpieczna droga do szkoły”

- laureat międzyszkolnego konkursu plastycznego” Bezpieczne leki tylko z apteki”

- II miejsce w międzyszkolnym konkursie „W świecie baśni”

- I miejsce w międzyszkolnym konkursie ”Szanuj zieleń”

- I miejsce zespołu instrumentalnego „PARA 2007”

- III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy „Żyj zdrowo, świadomie i z uśmiechem”

- III miejsce w międzyszkolnym konkursie „Bezpieczna droga”

- V miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Dębnie i gminie

- I i III miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim „Wiersze Jana Brzechwy”

- II miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim

- Mistrz ortografii w międzyszkolnym turnieju ortograficznym kl. II

- II wicemistrz w międzyszkolnym turnieju ortograficznym kl. II


Organizacja imprez szkolnych:

- grudzień 2006r. - Jasełka

- grudzień 2006r. – Festyn Mikołajkowy – kwesta na rzecz szkoły

- grudzień 2006r. – Festiwal Aniołów- zasięg: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne,
impreza o zasięgu powiatowym – zbiórka funduszy na szkołę

- Turniej Mikołajkowy i Wiosenny dla klas I-III – zasięg gminny

- Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

- Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju
 

 
Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie