NAJLEPSI ORAZ STYPENDYŚCI W
SP1 W DĘBNIE

„ Cały cel nauki polega na świadomym zdobyciu tego, co młodość otrzymuje darmo”-  podążając tokiem tych słów wypowiedzianych przez rosyjskiego pisarza Iwana  Turgieniewa można stwierdzić, że niektórzy uczniowie w SP1 w pełni skorzystali z darów młodości przy tym nie zapominając, że są również  uczniami, których celem jest zdobycie wiedzy na wysokim poziomie. I ten właśnie wysoki poziom udało się osiągnąć dość sporej grupie dzieci.Średnią ocen 4,9 osiągnęło 6 uczniów, średnią 4,8 – 8 uczniów z klas IV- VI.
Najlepsi w naszej szkole otrzymali nagrody i  jednocześnie stypendium ufundowane przez Burmistrza Dębna p. P. Downara. Oto lista tych dzieci :

1. JUSTYNA  NOWASZCZUK  -             średnia -  5,5

2. KAROLINA  BAR                                  średnia – 5,5

3. MAŁGORZATA  SZYFMAN               średnia – 5,5

4. OLIWIA  NOWAK                                 średnia – 5,3

5. JOANNA  KAPELAŃCZYK                 średnia -  5,2

6. MAGDALENA  CIUMA                        średnia -  5,2

7. IZABELA CYBULSKA                          średnia – 5,1

8. MAŁGORZATA  FRĄCKOWIAK       średnia -  5,0

9. PAWEŁ  STEMPNIK                             średnia -  5,0

10. KLAUDIA  BŁAŻKÓW                       średnia -  5,0

Nie wszyscy, którzy osiągnęli wysokie wyniki ,mogli otrzymać stypendium, ponieważ są dopiero w czwartej klasie. Do nich należy NATALIA GĄSIOR ze średnią 5,4 ,  WERONIKA WŁASAK  -  śr. 5,3 DARIA  KAPPEL – śr. 5,1  ,  KORNELIA CHABASIŃSKA – śr. 5,0 .

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych i jeszcze większych  sukcesów .

Dyrekcja i nauczyciele SP1