MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

„Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy każdej zimy,
dlaczego zawsze Pan przychodzi do nas, gdy śpimy…?”

Tym razem było inaczej. Mikołaj odwiedził naszą szkołę w dzień, 05 grudnia.  Wraz z Mikołajem pojawiły się  dwa wesołe elfy aby wspomóc dobrodzieja przy rozdawaniu prezentów. Szczególnie niecierpliwie Mikołaj  oczekiwany był w klasach 1- 3. Wszyscy uczniowie szkoły obdarowani byli słodkimi upominkami  i paczkami. Mamy nadzieję, że Mikołaj nie zapomni i naszych uczniach również za rok! Czekamy już od dziś!

Opiekuniwie SU. M. Jagiełło, M Kołoszyc, M. Kmieć

KLASA I A