Wręczenie Listów Gratulacyjnych

W naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie Listów Gratulacyjnych rodzicom uczniów klas IV – VI. Wyróżnieni uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorową lub bardzo dobra ocenę z zachowania. Listy gratulacyjne wręczyły rodzicom pani dyrektor W. Drzewińska oraz pani wicedyrektor E . Świderska.  Oprawę muzyczną zapewnił szkolny zespół wokalny pod kierunkiem pani A. Piwowar-Zgrzywy. Wszystkim uczniom a przede wszystkim ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości w systematycznej i owocnej nauce.

M. Kołoszyc