Konkurs MISTRZ MATEMATYKI rozstrzygnięty!

Od września 2009 roku do maja 2010 roku w naszej szkole odbywał się konkurs matematyczny pt. „ Mistrz matematyki” dla klas III – VI. Uczniowie co miesiąc samodzielnie rozwiązywali zadania i zdobywali punkty.W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.
Mistrzami matematyki zostali:
Bartosz Woltman z  klasy IIIc
Oskar Hruszowiec z klasy IVa
Joanna Kapelańczyk z klasy VIc.
Uczniowie otrzymali nagrody książkowe i słodycze ufundowane przez Radę Rodziców oraz dyplomy przygotowane przez opiekuna konkursu.
Szczególnie dziękuję uczniom klasy IIIc, którzy regularnie i z zapałem brali udział w tegorocznej edycji konkursu oraz p. Wiesławie Orłowskiej, która zachęcała i mobilizowała swoich uczniów do rozwiązywania zadań konkursowych.
Zwycięzcom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów nie tylko z matematyki.
Czekam na Was, wszyscy uczestnicy konkursu, w przyszłym roku szkolnym.
Za rok to Ty możesz zostać MISTRZEM MATEMATYKI!

Sylwia Kotyńska