KONKURS WIEDZY O DĘBNIE, SZKOLE I KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 05.02.2008 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy związany z historią Dębna, z historią powstania naszej szkoły oraz Komisji Edukacji Narodowej. W konkursie wzięło udział 9 uczniów klas szóstych , którzy swoim uczestnictwem uczcili rocznicę wyzwolenia Dębna. I miejsce zajął Kamil Jastrzębski z klasy VI a, II miejsce Patrycja Dereń również z klasy VIa oraz III miejsce zajęła uczennica klasy VI b Katarzyna Kostrzewska. Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.

Iwona Szostowska