Konkurs - dynia Halloweenowa

W październiku SU ogłosił konkurs na najciekawszą dynie Halloweenową. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Swoje prace przynieśli uczniowie klas I – III.
Zwycięską dynie wykonali: Mateusz Lendzion i Szymon Rojek z klasy 3 b.
II miejsce zajęła dynia wykonana przez Grzegorza Gontarza z klasy 5.
III miejsce zajęły dynie: Malwiny Woźniak kl5, Agaty i Alicji Dębkowskich oraz    Weroniki Własak kl 4.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki a zwycięzcy nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!!