Powiatowy Konkurs Czytelniczy klas I-III „ Z lekturą za pan brat”

W dniu 13 maja 2008 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy klas I-III „ Z lekturą za pan brat”.
Do rywalizacji drużynowej przystąpili uczniowie szkół podstawowych z Barnówka, Cychr, Dargomyśla, Dębna, Myśliborza, Sarbinowa i Smolnicy. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą rozwiązując test, krzyżówkę, rebusy, układając puzzle i kojarząc postaci oraz fakty z lektur.
Zwyciężył zespół ze Szkoły Podstawowej w Cychrach, otrzymując tym samym puchar, a kolejne dwa miejsca zajęły szkoły z Dębna.
Trzy pierwsze drużyny zostały nagrodzone książkami, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.