POWIATOWY KONKURS RUCHU DROGOWEGO

25 kwietnia 2008 roku w Zespole Szkół  w Smolnicy odbył się Powiatowy Konkurs Ruchu Drogowego szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu myśliborskiego. W konkursie udział wzięła drużyna z naszej szkoły w składzie: Kapelańczyk Agata, Kostrzewska Katarzyna,  i  Olobry Karolina.

Przed częścią pierwszą konkursu - test pisemny z ruchu drogowego

Wyczekiwanie na swoją kolejkę przed częścią drugą praktyczną - tor przeszkód.

Agata Kapelańczyk zalicza przeszkodę - udało się...

Najtrudniejszy element toru przeszkód "łezka", chyba nikt jej nie pokonał.
Próbuje pokonać ją Karolina Olobry

"Ósemka" też nie należała do najłatwiejszych - próbuje pokonać ją Kasia Kostrzewska.

Kasia Kostrzewska zjeżdża z ósemki, przed nią jeszcze kilka przeszkód.

Pamiątkowe zdjęcie - nasza drużyna z szefem policji Komendy Powiatowej w Myśliborzu.

Pomimo, że nie udało nam się znaleźć w trójce najlepszych drużyn,
otrzymaliśmy piękny puchar i pamiątkowy dyplom za zajęcie 5 miejsca w powiecie.
Agata Kapelańczyk osiągnęła w teście jeden z wyższych wyników, na 25 punktów uzyskała 24.

Po konkursie przed budynkiem szkoły.

Opiekun
Alfred Borysewicz