POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

„MASTER OF ENGLISH” W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 1 W DĘBNIE

Inspiracją do realizacji konkursu była chęć porównania i sprawdzenia możliwości edukacyjnych uczniów naszego powiatu w zakresie znajomości języka angielskiego. Zdrowa rywalizacja pozwoli uczniom na większą i pełniejszą motywację do  nauki języków obcych. Budzenie i rozwijanie zainteresowań  tradycjami, obrzędowością i zwyczajami wybranych   krajów angielskiego obszaru językowego stało się szerokim polem rywalizacji

.

Konkurs odbył się  w dniu 16 kwietnia 2008r. w SP1 w Dębnie o godzinie 10.00 w        świetlicy szkolnej, polegał  na sprawdzeniu wiadomości leksykalno – gramatycznych z    zakresu szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z 6 szkół naszego powiatu : SP 2 Myślibórz, SP 3 Myślibórz, SP Cychry, SP Boleszkowice, SP 3 Dębno i gospodarze konkursu SP 1 Dębno. Wszyscy uczniowie dzielnie walczyli o najlepsze rezultaty i tytuł „Master of English”, który wywalczyła uczennica SP 1 Dębno – Karolina Olobry, II miejsce zajął Uczeń SP 3 Dębno – Michał Szymaś, III miejsce Michał Trusewicz i Patryk Wolski – SP1 Dębno.  Puchary i nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe  Myślibórz, ZEAS Dębno, Rada Rodziców SP 1, wydawnictwo MM PUBLICATION  oraz bezimienni sponsorzy, którym bliskie są wszystkie dzieci  i ich wielki trud włożony  w zdobywanie wiedzy.

Organizator konkursu

Iwona Szostowska