OGŁOSZENIE O WYNIKU NABORU
NA WOLNE STANOWISKO

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie  informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru do zatrudnienia na stanowisku  Kierownika Obiektów Sportowych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie wybrany została Pan Krzysztof Wasilkiewicz, zam. Gorzów Wlkp.

Uzasadnienie wyboru

Spośród dwóch kandydatów spełniających wymagania wskazane w regulaminie Pan Krzysztof Wasilkiewicz wykazał się najbardziej odpowiednimi kwalifikacjami do zatrudnienia na stanowisku Kierownika Obiektów Sportowych i uzyskał najwyższą ilość punktów. Kandydat legitymuje się wykształceniem wyższym magisterskim o kierunku wychowanie fizyczne. Ponadto posiada tytuł trenera klasy drugiej w zakresie piłki nożnej Osiem lat pracował jako adiunkt w ZWKF w Gorzowie Wlkp. Jest współautorem 12 prac naukowych z dziedziny sportu. Od lat współpracuje z Lubuską Federacją Sportu i należy do zespołu metodycznego. Prowadził zajęcia na kursach instruktorskich oraz studiach trenerskich z piłki nożnej. Doskonalił swoje umiejętności na stażu trenerskim  w pierwszoligowych zespołach – KS Górnik Polkowice, Banik Ostrawa, Amika Wronki. Ma doświadczenie w organizowaniu zawodów i imprez sportowych o różnym zasięgu np. w 2003 r. przygotowywał Ogólnopolską Spartakiadę Prawników.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
w Dębnie