ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

To był ostatni dzień w naszej szkole. Dziś klasy szóste opuściły szkolne mury. Pójdziecie do innych szkół, kiedyś rozproszycie się po świecie. Zabierzecie ze sobą wspomnienia, te dobre i te złe.

Ukończenie szkoły nie oznacza jednak zakończenia wielu przyjaźni, będziemy wszyscy się nadal widywać, może nawet spotkacie się w gimnazjum, szkole średniej lub w pracy i będziemy mogli wtedy wspólnie wspominać najpiękniejsze chwile sprzed lat.

Ale póki, co to rozpoczęły się wakacje. Życzymy wszystkim uczniom udanych i zdrowych wakacji.
Do zobaczenia 1 września.