ZAKOŃCZENIE
ROKU
SZKOLNEGO
2008/2009

To był ostatni dzień w naszej szkole. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w nowo otartej hali sportowej. 18 czerwca opuściły szkolne mury klasy szóste. 19 czerwca zakończyły rok szkolny pozostałe klasy. Uroczystość zakończenia była pierwszą w nowej hali sportowej. Doskonałe nagłośnienie, piękna widownia, bardzo dobrze przygotowana przez uczniów naszej szkoły ceremonia zakończenia i część artystyczna  podniosła rangę całej uroczystości. Szóste klasy rozpoczęły uroczystość Polonezem. Pani dyrektor uroczyście nagrodziła wyróżnionych uczniów nagrodami, stypendiami naukowymi, wyróżnieniami za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wyniki w sporcie. Rodzice mogli oglądać swe pociechy z wygodnej widowni, która bez trudu pomieściła wszystkich przybyłych gości.
Nasi kochani absolwenci. Pójdziecie do innych szkół, kiedyś rozproszycie się po świecie. Zabierzecie ze sobą wspomnienia, te dobre i te złe.
Ukończenie szkoły nie oznacza jednak zakończenia wielu przyjaźni, będziemy wszyscy się nadal widywać, może nawet spotkacie się w gimnazjum, szkole średniej lub w pracy i będziemy mogli wtedy wspólnie wspominać najpiękniejsze chwile sprzed lat.

Ale póki, co to rozpoczęły się wakacje.
Życzymy wszystkim uczniom udanych i zdrowych wakacji.
Do zobaczenia 1 września