Przedszkolaki z jasełkami w szkole

18 –stego stycznia 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie odbyło się przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiły sześciolatki z Przedszkola nr 1.

W przedstawieniu uczestniczyły dzieci naszej szkoły z klas 0-III oraz klasa V b.

Celem spotkania było przybliżenie raz jeszcze tego, co przeżyła Maryja wraz z Józefem w czasie narodzin Bożego Syna oraz integracja dzieci w środowisku lokalnym.

Młodzi aktorzy z wielkim przejęciem odegrali swoje role i z zapałem śpiewali kolędy. Doskonale wcielali się w postacie: Świętej Rodziny, aniołów, pasterzy, Trzech Króli czy narratorów.

Widownia nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Pani dyrektor Wioletta Drzewińska podziękowała dzieciom za piękny występ wręczając na ręce pań wychowawczyń słodki upominek.

Przedstawienie przygotowały panie: Grażyna Zaorska, Dorota Latuszek, Iwona Obielak, Joanna Krzyżowska, Anna Ciuma.

Zdjęcia: A. Zaborska
Opracowała: A. Ciuma