„ JASEŁKA W SZPITALU ”

Dnia 14.01.2008 r. dzieci z oddziału zerowego Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie wybrały się do szpitala z wyjątkową wizytą na oddział dziecięcy. Celem tej szczególnej wizyty było przedstawienie jasełkowe w wykonaniu sześciolatków przygotowane specjalnie dla najmłodszych pacjentów dębnowskiego szpitala .

Młodzi aktorzy „ amatorzy” bardzo się postarali, aby grane przedstawienie wyszło jak najlepiej ,co było widoczne w gorących brawach uśmiechniętych widzów. Po zakończonym przedstawieniu aktorzy rozdali dzieciom cukierki. Wielką nagrodą dla sześciolatków był słodki poczęstunek przygotowany przez  dyrekcję szpitala.

Opracowała : M. Kmieć

FOTOGRAFIE