SALA SPORTOWA SP-1

Widok sali od strony stołówki szkolnej. Widoczny jest z prawej strony łącznik szkoły z salą, który będzie zasłonięty aktualnie istniejącą małą salą gimnastyczną.

Widok sali od strony rzeki Kosy

Rozpoczęto budowę sali sportowo-rehabilitacyjnej przy SP1 w Dębnie. Wstępne prace polegają na rozbiórce byłego budynku przedszkola oraz usunięcia boiska asfaltowego.
Parametry Sali:

• powierzchnia zabudowy – 2.505 m2,

• powierzchnia użytkowa – 3.639,3 m2,

• kubatura – 22.231 m3.

Budynek zaprojektowany jako składający się z dwóch części: sali sportowej o konstrukcji szkieletowej oraz części stanowiącej zaplecze socjalne o konstrukcji tradycyjnej. W zakres infrastruktury towarzyszącej wchodzi budowa: wszystkich przyłączy poszczególnych branż, budowa dróg i chodników wewnętrznych wraz z parkingami i oświetleniem terenu. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Sala sportowo – rehabilitacyjna będzie składać się z:

• sali gimnastycznej z trybunami stałymi dla ponad 400 widzów,

• szatni z natryskami,

• magazynów,

• sali rehabilitacyjnej typu fitness,

• hotelu dla 18 osób,

• mini baru,

• pokoju nauczycieli WF,

• pomieszczeń administracyjnych, gospodarczych i technicznych.

Zdjęcia z terenu budowy sali gimnastycznej