III FESTIWAL ANIOŁÓW 2008

„Kolorowe Anioły skrzydlate prosto z nieba
niosą nam dary bezszelestne i niewidzialne
- ale bez nich świat byłby szary ...”

Tym przesłaniem rozpoczął się kolejny III Festiwal Aniołów, którego idea zrodziła się w głowie uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie. Połączyła dzieci z różnych szkół naszego powiatu. Festiwal był radosnym momentem spotkania z Aniołem.

Podczas pobytu na III Festiwalu Aniołów można było podziwiać prace przygotowane przez dzieci, które wiele osób zakupiło za ,,Symboliczny Grosik’’.

Nasze zabawy i wspólne radowanie się uprzyjemniały śpiewy zespołów: Łobuzy Jezusa i Raga Squad oraz występy artystyczne dzieci z różnych  szkół powiatu myśliborskiego.

Dużą atrakcją festiwalu była przygotowana przez nauczycieli naszej szkoły inscenizacja pod tytułem "Alternatywny Mikołaj". Można ją obejrzeć pobierając film z naszej strony internetowej.

Wszyscy uczestnicy którzy brali udział w towarzyszących imprezie konkursach otrzymali nagrody w postaci paczek zakupionych dzięki naszym darczyńcom: GBS Barlinek, ESBUD Myślibórz, Plus-Wojciech Frąckowiak, Starostwo Powiatowe w Myśliborzu, Warta TU na ŻycieS.A., Yves Rocher, Burmistrz Urzędu Miejskiego w Dębnie, Kierownik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Dębnie, Dyrektor ZEAS w Dębnie, Poczta Polska Dębno, Masarnia - Pisz Łukasz, Sklep Biedronka, Jolanta Madej, Księgarnia „Miś”, PEC Dębno, Korimex- Korzeniowski J, Restauracja „Uniwersytecka” K. Kotowicz, Hydrosprzęt- Marszałek Z. i Harmider J. , Stacja paliw „Orlen”- Sylwia i Marcin Molik, „Tesco”- Gorzów, Kama- J. Kuśmierkowski, Drukarnia „Pol-Graf”, PWiK Dębno, Masarnia – Stadejek, Szostowski J. „Złota Reneta”, Hurtownia „Daro”, Jastrzębski Krzysztof WARTA, Kmieć Sebastian, Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Władysław Husejko - Marszałek województwa zachodniopomorskiego, Tomasz Goc i Adam Chmielec „Mechanika Serwis", Węgier Andrzej, Nadleśnictwo Dębno.

Swą obecnością w roli Mikołaja zaszczycił nas dyrektor gabinetu urzędu marszałkowskiego Arkadiusz Mazepa, który rozdawał dzieciom cukierki i gadżety. Za chochlika drukarskiego przepraszamy.

Wszystkim sponsorom szczerze dziękujemy za dary i pomoc w organizacji tej przepięknej imprezy. Mamy nadzieję, iż Wasze serca są zawsze dla nas otwarte.

Festiwal zakończył występ zespołu z naszej szkoły śpiewający piękne Kolędy Bożonarodzeniowe.

Zapraszamy za rok.
Organizator – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dębnie.

Zdjęcia z Festiwalu Aniołów