Wiadomości z naszej szkoły

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

II FESTIWAL ANIOŁÓW 2007

 

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
 Nie maja wprawdzie żadnych skrzydeł,
 Lecz ich serce jest bezpiecznym portem
 dla wszystkich, którzy są w potrzebie”.

To piękne hasło przyświecało II Festiwalowi Aniołów. Już u samego wejścia można było odczuć klimat rozpoczynającego się festiwalu. Ciasta i inne smakowite rozmaitości serwowały mamy naszych dzieci już przy wejściu na salę. Klimat festiwalu podkreślała przygotowana i udekorowana na tą okoliczność przez nauczycieli naszej szkoły sala Dębowskiego Ośrodka Kultury w której ustawione zostały stoły z pracami uczniów naszej szkoły, innych szkół z Dębna, Barlinka, powiatu myśliborskiego oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębnie.

Prace o tematyce anielskiej, ozdoby choinkowe, stroiki kartki świąteczne, można było kupić poprzez co można było wspomóc finansowo Fundację Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Szczecinie. Część prac była licytowana a pieniądze z licytacji były przeznaczone na pomoc dla Szczecińskiego Hospicjum. Pobyt na festiwalu umilały nam występy zespołów Łobuzy Jezusa, Raga Squaw, zespół dzieci z Przedszkola nr 1, zespół taneczny z SP1 Dębno oraz grupa pantomima uczniów z Barlinka.

W salach obok odbywały się "anielskie warsztaty", podczas których nauczano jak samodzielnie zrobić pachnące ciasteczka, kartkę świąteczną, aniołka z gipsu, szydełkowe ozdoby na choinkę oraz inne rozmaitości.

Wszyscy uczestnicy którzy brali udział w wystawie prac oraz konkursie na najlepszą pracę otrzymali nagrody w postaci paczek, które zostały kupione dzięki naszym sponsorom. Festyn zakończył się wspólnym śpiewaniem kolęd Bożonarodzeniowych.

Zapraszamy za rok.

 
   
 

Zdjęcia z Festiwalu Aniołów

 

Strona główna Historia Nasze atuty Dyrekcja Nauczyciele Samorząd Szkolny Rada Rodziców Administracja Zajęcia Pozalekcyjne Plan Lekcji Publikacje

Copyright © 2000-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  w Dębnie