II FESTIWAL ANIOŁÓW 2007

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.
 Nie maja wprawdzie żadnych skrzydeł,
 Lecz ich serce jest bezpiecznym portem
 dla wszystkich, którzy są w potrzebie”.

To piękne hasło przyświecało II Festiwalowi Aniołów. Już u samego wejścia można było odczuć klimat rozpoczynającego się festiwalu. Ciasta i inne smakowite rozmaitości serwowały mamy naszych dzieci już przy wejściu na salę. Klimat festiwalu podkreślała przygotowana i udekorowana na tą okoliczność przez nauczycieli naszej szkoły sala Dębowskiego Ośrodka Kultury w której ustawione zostały stoły z pracami uczniów naszej szkoły, innych szkół z Dębna, Barlinka, powiatu myśliborskiego oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębnie.

Prace o tematyce anielskiej, ozdoby choinkowe, stroiki kartki świąteczne, można było kupić poprzez co można było wspomóc finansowo Fundację Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Szczecinie. Część prac była licytowana a pieniądze z licytacji były przeznaczone na pomoc dla Szczecińskiego Hospicjum. Pobyt na festiwalu umilały nam występy zespołów Łobuzy Jezusa, Raga Squaw, zespół dzieci z Przedszkola nr 1, zespół taneczny z SP1 Dębno oraz grupa pantomima uczniów z Barlinka.

Wszyscy uczestnicy którzy brali udział w wystawie prac oraz konkursie na najlepszą pracę otrzymali nagrody w postaci paczek, które zostały kupione dzięki naszym sponsorom. Festyn zakończył się wspólnym śpiewaniem kolęd Bożonarodzeniowych.

Zapraszamy za rok.

Zdjęcia z Festiwalu Aniołów