Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 1

Już po raz trzeci w Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie w dniach 13-14.03.2008 odbyły się Dni Otwarte. Dni otwarte służą integrowaniu środowiska przedszkolnego ze środowiskiem szkolnym. Poza tym dzieci sześcioletnie oswajają się ze specyfiką życia szkolnego, odwiedzają sale lekcyjne i poznają nowe otoczenie.

Dla małych gości przygotowano różnorodne zajęcia: pierwszej pomocy, komputerowe, zuchowe, plastyczne oraz sportowe. Ponadto dzieci mogły zobaczyć i wysłuchać jak wygląda łączność radiowa przy pomocy radiostacji amatorskiej SP1KEN zainstalowanej w naszej szkole. W nagrodę przedszkolaki dostały od uczniów słodycze i dyplomy, a same wykonały tarczę SP1. Wszyscy świetnie się bawili. Do zobaczenia za rok.

J. Kuka