Dyskoteka Halloweenowa

Z okazji Halloween w naszej szkole SU zorganizowało dyskotekę szkolną. Samorząd zadbał   o prządek w trakcie dyskoteki,  każdy uczestnik mógł coś przekąsić i zaspokoić pragnienie po dyskotekowych szaleństwach.  Między uczniami tańczyły duchy, czarownice, wampiry i inne potwory. Wszyscy świetnie się bawili lecz jak to zwykle bywa – to co piękne, szybko się kończy. Wszystkim dziękujemy za przybycie i już zapraszamy na koleją dyskotekę (szczegółowe informacje pojawią się na plakatach). Pozdrawiamy!!!

Małgorzata Kołoszyc i SU