Międzyszkolne Zawody Strzeleckie

w strzelaniu z broni pneumatycznej w Dargomyślu

Podczas ferii zimowych 4 lutego w Szkole Podstawowej w Dargomyślu odbyły się Międzyszkolne Zawody  Strzeleckie w strzelaniu z broni pneumatycznej. W zawodach wzięło udział osiem zespołów ze szkół podstawowych z Dargomyśla, Sarbinowa, Barnówka, Smolnicy i SP 1 Dębna.
Zawody polegały na oddaniu z
z broni pneumatycznej w pozycji stojącej 10 strzałów do tarczy i 5 strzałów do zapadek.
Nasza drużyna w składzie: Rafał Wróblewski, Jarosław Banasiewicz, Patryk Sierpiński znalazła się w trójce najlepszych drużyn zajmując drużynowo I miejsce, SP Sarbinowo II miejsce, SP Smolnica III miejsce.
Drużyny i zwycięzcy indywidualni otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Opiekun koła strzeleckiego
Alfred Borysewicz

Drużyna SP 1 Dębno: Patryk Sierpiński, Rafał Wróblewski, Jarosław Banasiewicz

Drużyny z opiekunami

Zespoły ze szkół podstawowych z Dargomyśla, Sarbinowa, Barnówka, Smolnicy i SP 1 Dębna.