DZIEŃ CHŁOPCA ( MĘŻCZYZNY) W SZKOLE

Jak uczczono w szkole Dzień Chłopca? Na pewno na wesoło. Dziewczęta
z klas obdarzyły swoich kolegów drobnymi upominkami a po południu w klasach miały miejsce dyskoteki i spotkania, na których wesoło się bawiono. Szkolną dyskotekę Samorząd Uczniowski przełożył na 6 października. Natomiast  płeć piękna przygotowała swoim chłopcom – mężczyznom jajko- niespodziankę oraz zabawny upominek.

Ale swoim wystąpieniem  zaskoczyła nas Pani Dyrektor. Każdy mężczyzna w pozycji klęczącej był  pasowany  na chłopca SP1 i z jej rąk otrzymał  „medal”, który był symbolem wejścia w grono chłopców naszej szkoły.  Musieli również  w obecności  kobiet złożyć przysięgę, że godnie wywiążą się z tej roli i będą szanować i słuchać  nas- koleżanki i oczywiście swoje żony.  Było przy tym dużo śmiechu . Potem  wszyscy zajadaliśmy się , przygotowanymi przez płeć piękną , słodyczami i ciastami.

Mężczyźni ! Czekamy na rewanż 8 marca.