Wyjazd na basen do Gryfina

W pierwszy dzień ferii tj. 01 lutego 2010r. uczniowie naszej szkoły skorzystali z jednej z ofert jakie zaproponowali na tegoroczne ferie nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 1. Tego dnia odbył się wyjazd na basen do Gryfina organizowany przez n-la wychowania fizycznego p. Mariusza Abrantowicza. Z propozycji tej skorzystało 43 uczniów I i II etapu edukacyjnego, a więc uczniowie klas od I do VI. Głównym założeniem i celem wycieczki było hasło „ aktywnie i zdrowo spędzamy czas wolny”. W trakcie pięciogodzinnego pobytu w Centrum Wodnym „Laguna” uczniowie doskonalili swoje umiejętności pływackie oraz korzystali ze wszystkich atrakcji jakimi dysponuje w/w ośrodek. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele w osobach: p. Małgorzata Kołoszyc,  p. Rafał Wolski,  p. Mariusz Abrantowicz. Szczególne podziękowania należą się pani dyrektor W. Drzewińskiej oraz szkolnej Radzie Rodziców, którzy to w znaczny sposób dofinansowali wyjazd do Gryfina.

Mariusz Abrantowicz