Babciu, dziadku, kochamy was!

„Szkoła przyjazna rodzinie” to hasło przyświecające uczniom i nauczycielom SP nr 1 w Dębnie. Dzieci od najmłodszych lat wdrażane są do okazywania szacunku i pamięci swoim najbliższym. Wyrazem tego jest między innymi pamięć o święcie Babci i Dziadka.

Dnia 27.01.2009r. w klasie „0”b  odbyło się uroczyste spotkanie z okazji tegoż święta.  Przybyli do naszej szkoły goście mogli obejrzeć montaż słowno-muzyczny w wykonaniu sześciolatków. Każdy wnuk, wnuczka wręczyli swoim bliskim prezent czy też laurkę z życzeniami.

Zorganizowana impreza była okazją wyrażenia przez wnuczęta  wdzięczności i miłości kochanym Babciom i Dziadkom. Oni zaś  nie szczędzili braw i pochwał dla swoich wnucząt. Widać było radość  na wszystkich twarzach, a spędzone razem chwile zostały uwiecznione na fotografiach.