Nasze atuty

Plan Lekcji

Publikacje

Dzień Chłopca

30 września 2013r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień Chłopca. Już od samego rana z głośników rozbrzmiewała głośna muzyka, przy której dziewczynki, z koszykiem pełnym słodkości, witały małych mężczyzn. Nie zabrakło też upominków, kwiatów oraz życzeń dla pracowników.

Podczas przerw uczniowie miło spędzali czas w holu, gdzie odbywały się konkursy oraz  zabawy:  zapachy i smaki, gorące  krzesła,  jedzenie czekoladowych  kulek, układanie hasła związanego z ulubioną drużyną piłkarską, projektowanie sukni balowej. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę – wafelki ufundowane przez SU.

W tym dniu dziewczynkom   udało   się wybrać NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPCA W SP 1 – został nim Michał Klimczak z klasy Va – gratulujemy!

Święto chłopców spędziliśmy miło i zabawnie. To był udany dzień.
I.K.

Nasze atuty