Nasze atuty

Plan Lekcji

Publikacje

Dyskotekowe szaleństwo

Z okazji Dnia Chłopca uczennice klasy VIb postanowiły zorganizować popołudniową  dyskotekę.  Chłopcy  na  tę wyczekiwaną  uroczystość przybyli punktualnie.

Po ich wejściu do klasy, koleżanki odśpiewały głośne 100 lat, wręczyły także zakupione  wcześniej  upominki.  Na  twarzach  małych  mężczyzn  pojawiły  się  uśmiechy od ucha do ucha.

Zabawę umilały wspólne tańce oraz liczne konkursy, przy których śmiechu było co niemiara. Gdy zbliżał się finał dyskotekowego szaleństwa, dziewczyny wybrały MISTERA KLASY. Każdy chłopiec stanął do tej konkurencji, prezentując swoje wdzięki. Zwycięzca mógł być tylko jeden – został nim Paweł Wolski.

I.K.

Nasze atuty