Nasze atuty

Zajęcia Pozalekcyjne

Plan Lekcji

Publikacje

Wystawa zdjęć autorstwa Bronisława Olbiszewskiego pt. ”Dębno jakiego nie znacie”

8 października klasa 6a obejrzała wystawę zdjęć autorstwa Bronisława Olbiszewskiego pt.”Dębno jakiego nie znacie” w DOKu. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądali zdjęcia „starego” Dębna. Niektóre ze zdjęć ukazywały całkowicie zmienione dziś zakątki naszego miasta i uczniowie mieli  kłopot ze zlokalizowaniem ukazanych na zdjęciach miejsc.

Młodzież miała również okazję zapoznać się z postacią B. Olbiszewskiego, dzięki ciekawym informacjom o autorze dostępnym na wystawie. Wystawa zdjęć była bardzo ciekawa. Mamy nadzieję,  że po obejrzeniu zdjęć młodzież chwyci aparaty i będzie utrwalała fragmenty życia w naszym mieście.

M. Kołoszyc.

Nasze atuty