Nasze atuty

Plan Lekcji

Publikacje

DELICIOUS DAY!

W październiku na lekcjach języka angielskiego, uczniowie klas piątych poznawali tradycyjne potrawy z różnych stron świata. Uczniowie czytali o tradycyjnych potrawach z Grecji, Indii, Włoch, Japonii i Australii. Określali jakie składniki są niezbędne do wykonania danej potrawy. Smacznym zakończeniem lekcji była degustacja niektórych z poznanych potraw. Uczniowie mogli posmakować kurczaka w sosie curry, sushi oraz Spaghetti Bolognese. Największą ciekawość wzbudziło zawijane w liście glonów sushi. Wszyscy uczniowie zakończyli zajęcia z nowymi, smacznymi doświadczeniami. Klasa 5a i nauczyciel serdecznie dziękują pani I. Zambrzyckiej za przygotowanie pysznego spaghetti.

M. Kołoszyc.

Nasze atuty