Nasze atuty

Plan Lekcji

Publikacje

Czyste lasy, czyste powietrze

18 października 2013r. SU zainicjował akcję „Czyste lasy, czyste powietrze”. Punktualnie o godz. 15.00 wyruszyliśmy w teren, by sprzątać wyznaczony przez Nadleśnictwo w Dębnie las.

Udało nam się zebrać najróżniejsze odpady, które oczywiście segregowaliśmy. Po przejściu trasy i zgromadzeniu wszystkich nieczystości, udaliśmy się do WYŁUSZCZARNI NASION, gdzie czekało na nas ognisko. Gdy tylko się posililiśmy przepysznymi pieczonymi kiełbaskami, mieliśmy siłę na dalsze harce. Pod szkołę powróciliśmy ok. godz. 18.30.

Serdecznie dziękujemy paniom pracującym w Urzędzie Miasta i Gminy za przygotowanie worków do segregacji oraz ulotek.

Nasze atuty

Zajęcia Pozalekcyjne