Walentynki

Walentynki  to Święto Zakochanych obchodzone 14 lutego, w dniu Świętego Walentego. W tym dniu zakochani obdarowują się "Walentynkami".  Są to zazwyczaj wierszyki na walentynki, wiersze lub wyznania miłosne w formie laurek lub słodkich prezentów. W naszej szkole SU zorganizował pocztę walentynkową, która wzbudziła ogromne zainteresowanie uczniów. Zebraliśmy ogromną ilość Walentynek, które dotarły do wszystkich adresatów. Wszystkich zapraszamy do wysyłania kolejnych walentynek już w przyszłym roku!

Tekst i foto: M. Kołoszyc